Založ si blog

Otvorený list môjmu prezidentovi

Vážený pán prezident,

už nemôžem ďalej mlčať a preto Vám píšem. Čítal som, že máte ďalší prúser. Generálny prokurátor zas nedá pokoj a rýpe sa v tej Vašej nešťastnej s.r.o. Nestačí mu, že ste raz už všetko účinne oľutovali. Vyťahuje na Vás roky 2013 a 2014.

Veď ako si to máte pamätať pri tých všetkých štátnických a ľudomilných povinnostiach. Stali ste sa terčom a všetci po Vás “idú”. Viem si predstaviť, ako sa pozeráte  smutnými očami do prázdna a spustnutými chodbami Primaciálneho paláca sa rozlieha Vaše hlasné stonanie. Toľká nespravodlivosť.

Začali pred voľbami a stále ich to neprestalo baviť.

Ako keď “vytiahli” tých pár rozsudkov Najvyššieho súdu o úžere. Akej úžere preboha? Vy ste ľuďom pomáhali naozaj výhodnými úvermi a pôžičkami. Čo tam po vysokom úroku, keď ste pomohli vytvoriť Dobrého anjela. Že Vám občas prestitúti pripomenú Vaše slová o odškodnení tých, ktorí boli nespravodlivo exekuovaní? Na to už predsa každý zabudol.

Aj na toho Brossmana, ktorý sa Vám tak hnusne odvďačil, keď povedal, že ste klamár. Ako to vlastne povedal? Že Andrej už od začiatku vošiel do Dobrého anjela nie preto, aby pomáhal iným, ale preto, aby iní pomáhali jemu? Hnus. Ako ste s ním mohli založiť tú anjelskú nadáciu?!

A tí dvaja vrtáci, Fico a Kaliňák, akým právom na Vás útočili, keď ste chodili domov za manželkou a deťmi? Veď od začiatku je jasné, že ste len týždňovkár a rodina je u Vás na prvom mieste. Ako náš prezident  ste 24 hodín denne pripravený a v pohotovosti, ak by sa Slovensku niečo stalo. Vy vlastne ani nespíte, len bdiete. Vy to lietadlo potrebujete! Nevšímajte si prosím Vás tých závistlivcov.

A potom to s tou KTAG s.r.o. Koľkokrát ste už mimoriadne kvalifikovane všetkým vysvetlili, že za tie dane Vy nemôžete. Dokonca ste dali na výber niekoľko možností, ako k tomu malému pochybeniu mohlo dôjsť. Sprostý účtovník, nepochopenie sa s daniarmi, potom ešte raz to daniari nepochopili a nakoniec ste s nimi stratili trpezlivosť a účinne ste všetko oľutovali a doplatili. Vec bola týmto pre Vás vybavená.

V podstate aj pre mňa, ak by sa neobjavil nejaký zubár z Popradu a neobvinil Vás, že ste ho obrali o pozemok. Aká to drzosť. Samozrejme, že ho nepoznáte. To, že  Vaše mamy si tykali a on podniká vo Vašej budove a že ste vlastne susedia, to naozaj nič neznamená. Nepoznáte ho!

Ale to, že Vás niektorí, prepáčte za drsný výraz -“idioti”, spájajú s Bašternákom a Kočnerom, je fakt už vrchol. Asi len tú vratku DPH máte spoločnú, ale vy ste náš prezident a preto môžete účinne ľutovať viackrát, kým oni len raz.

Vážený pán prezident, videl som, ako ste sa stretli s našimi opatrovateľkami. Pozorne som sledoval slzy vo Vašich očiach a aj to, ako všetkých prevyšujete minimálne o dve hlavy. Len ma mrzí, že ste nezavolali pánovi prezidentovi Rakúska a nepovedali  mu tak, ako to len prezidenti vedia a môžu. Pozri Van Bellen, 25 000 našich žien a dievčat u Vás robí. Utierajú zadky  Vašim starcom a starenám a sťažujú sa mi tu, že ich rakúske agentúry okrádajú. Dokonca hazardujú s ich životmi. Prosím ťa kolega, urob s tým niečo.

Pán prezident, toto potrebujete. Ukázať národu, že ste náš Dobrý anjel.

No nič, musím už končiť.

 

Váš sympatizant.

 

 

Vlastenectvo a nacionalizmus

14.11.2017

V sobotu 7.10.2017 sa v Poľsku uskutočnila na európske multikultúrne pomery nezvyčajná akcia. Poľská kresťanská nadácia Solo Dios Basta zorganizovala hromadnú modlitbu, na ktorej vytvorila viac »

Ján Čarnogurský – kontroverzie života

12.11.2017

Máloktorý slovenský politik sa môže pochváliť tak bohatou politickou minulosťou, akú má Ján Čarnogurský. V r. 1970 – 1981 pracoval ako advokát v Bratislave a v tomto povolaní sa stal známym viac »

Harabin podal trestné oznámenie. Konečne niekto.

09.11.2017

Štefan Harabin podal na Generálnej prokuratúre dňa 8.11.2017 trestné oznámenie za pomoc na hromadnom vraždení civilistov – bombardovanie v Juhoslávii – povolenie preletov tzv. tankovacích viac »

cukrovka, pacient, doktor, vyšetrenie, ordinácia

Lekári môžu obísť Druckera: Zámer rozšíriť ordinačné hodiny nemusí vyjsť

21.11.2017 07:00

Po novom by v ambulanciách lekári mali odpracovať minimálne sedem hodín každý deň, teda 35 hodín za týždeň.

Bialowiežský prales, Poľsko

Poľsku hrozí za výrub v pralese pokuta 100 000 eur denne

20.11.2017 22:05

Poľsko musí okamžite prestať rúbať v chránenom Bialowiežskom pralese, alebo zaplatí každý deň pokutu 100 000 eur. Rozhodol o tom súdny dvor Európskej únie.

bitcoin, mena, platidlo

Hodnota bitcoinu prekročila hranicu 8-tisíc dolárov

20.11.2017 21:34

Digitálna mena bitcoin pokračuje v raste na nové rekordy a prvýkrát prekonala 8000 dolárov.

trump

Trump: USA opäť zaradí KĽDR na zoznam podporovateľov terorizmu

20.11.2017 20:27, aktualizované: 22:07

Spojené štáty opäť začlení KĽDR na zoznam krajín podporujúcich terorizmus. V pondelok to podľa agentúry Reuters oznámil americký prezident Donald Trump.

hermes

„Človek zhromaždil všetku múdrosť svojich predchodcov a pozrite sa, aký je hlúpy!“ Marcus Tullius Cicero

Štatistiky blogu

Počet článkov: 15
Celková čítanosť: 17359x
Priemerná čítanosť článkov: 1157x

Autor blogu

Kategórie