Založ si blog

Otvorený list môjmu prezidentovi

Vážený pán prezident,

už nemôžem ďalej mlčať a preto Vám píšem. Čítal som, že máte ďalší prúser. Generálny prokurátor zas nedá pokoj a rýpe sa v tej Vašej nešťastnej s.r.o. Nestačí mu, že ste raz už všetko účinne oľutovali. Vyťahuje na Vás roky 2013 a 2014.

Veď ako si to máte pamätať pri tých všetkých štátnických a ľudomilných povinnostiach. Stali ste sa terčom a všetci po Vás „idú“. Viem si predstaviť, ako sa pozeráte  smutnými očami do prázdna a spustnutými chodbami Primaciálneho paláca sa rozlieha Vaše hlasné stonanie. Toľká nespravodlivosť.

Začali pred voľbami a stále ich to neprestalo baviť.

Ako keď „vytiahli“ tých pár rozsudkov Najvyššieho súdu o úžere. Akej úžere preboha? Vy ste ľuďom pomáhali naozaj výhodnými úvermi a pôžičkami. Čo tam po vysokom úroku, keď ste pomohli vytvoriť Dobrého anjela. Že Vám občas prestitúti pripomenú Vaše slová o odškodnení tých, ktorí boli nespravodlivo exekuovaní? Na to už predsa každý zabudol.

Aj na toho Brossmana, ktorý sa Vám tak hnusne odvďačil, keď povedal, že ste klamár. Ako to vlastne povedal? Že Andrej už od začiatku vošiel do Dobrého anjela nie preto, aby pomáhal iným, ale preto, aby iní pomáhali jemu? Hnus. Ako ste s ním mohli založiť tú anjelskú nadáciu?!

A tí dvaja vrtáci, Fico a Kaliňák, akým právom na Vás útočili, keď ste chodili domov za manželkou a deťmi? Veď od začiatku je jasné, že ste len týždňovkár a rodina je u Vás na prvom mieste. Ako náš prezident  ste 24 hodín denne pripravený a v pohotovosti, ak by sa Slovensku niečo stalo. Vy vlastne ani nespíte, len bdiete. Vy to lietadlo potrebujete! Nevšímajte si prosím Vás tých závistlivcov.

A potom to s tou KTAG s.r.o. Koľkokrát ste už mimoriadne kvalifikovane všetkým vysvetlili, že za tie dane Vy nemôžete. Dokonca ste dali na výber niekoľko možností, ako k tomu malému pochybeniu mohlo dôjsť. Sprostý účtovník, nepochopenie sa s daniarmi, potom ešte raz to daniari nepochopili a nakoniec ste s nimi stratili trpezlivosť a účinne ste všetko oľutovali a doplatili. Vec bola týmto pre Vás vybavená.

V podstate aj pre mňa, ak by sa neobjavil nejaký zubár z Popradu a neobvinil Vás, že ste ho obrali o pozemok. Aká to drzosť. Samozrejme, že ho nepoznáte. To, že  Vaše mamy si tykali a on podniká vo Vašej budove a že ste vlastne susedia, to naozaj nič neznamená. Nepoznáte ho!

Ale to, že Vás niektorí, prepáčte za drsný výraz -„idioti“, spájajú s Bašternákom a Kočnerom, je fakt už vrchol. Asi len tú vratku DPH máte spoločnú, ale vy ste náš prezident a preto môžete účinne ľutovať viackrát, kým oni len raz.

Vážený pán prezident, videl som, ako ste sa stretli s našimi opatrovateľkami. Pozorne som sledoval slzy vo Vašich očiach a aj to, ako všetkých prevyšujete minimálne o dve hlavy. Len ma mrzí, že ste nezavolali pánovi prezidentovi Rakúska a nepovedali  mu tak, ako to len prezidenti vedia a môžu. Pozri Van Bellen, 25 000 našich žien a dievčat u Vás robí. Utierajú zadky  Vašim starcom a starenám a sťažujú sa mi tu, že ich rakúske agentúry okrádajú. Dokonca hazardujú s ich životmi. Prosím ťa kolega, urob s tým niečo.

Pán prezident, toto potrebujete. Ukázať národu, že ste náš Dobrý anjel.

No nič, musím už končiť.

 

Váš sympatizant.

 

 

Paľba od boku. „Idiotské“ prejavy.

27.02.2018

INVESTIGATÍVNY - ODHAĽUJÚCI NEZÁKONNÚ ČINNOSŤ, PÁTRAJÚCI, VYŠETRUJÚCI, napr. NOVINÁR. Pomohol som si touto definíciou, aby som ozrejmil prácu elity žurnalistiky - investigatívnych novinárov, viac »

Vlastenectvo a nacionalizmus

14.11.2017

V sobotu 7.10.2017 sa v Poľsku uskutočnila na európske multikultúrne pomery nezvyčajná akcia. Poľská kresťanská nadácia Solo Dios Basta zorganizovala hromadnú modlitbu, na ktorej vytvorila viac »

Ján Čarnogurský – kontroverzie života

12.11.2017

Máloktorý slovenský politik sa môže pochváliť tak bohatou politickou minulosťou, akú má Ján Čarnogurský. V r. 1970 – 1981 pracoval ako advokát v Bratislave a v tomto povolaní sa stal známym viac »

Írsko referendum interrupcie

Íri zrušili ústavný zákaz potratov, hovoria odhady

25.05.2018 23:28, aktualizované: 26.05.2018 01:42

O možnej zmene legislatívy týkajúcej sa potratov v Írsku sa v piatok hlasovalo už štvrtýkrát, tentoraz zrejme uspeli zástancovia ich liberalizácie.

ukrajina, donbas, doneck

Na hranici s Ukrajinou sa koncentrujú ruské sily pre možný útok, tvrdí Kyjev

25.05.2018 22:44

Separatisti zasa tvrdia, že Kyjev zámerne eskaluje situáciu v Donbase pred blížiacimi sa futbalovými majstrovstvami sveta 2018 v Rusku.

kašper

Banskobystrického poslanca Kašpera má vydierať neznámy hacker

25.05.2018 21:38

Nezávislý krajský a mestský poslanec v Banskej Bystrici Igor Kašper podal trestné oznámenie na neznámeho páchateľa pre možné vydieranie.

Palestína Izrael Gaza protest

Protiizraelské protesty v Gaze si vyžiadali ďalších 86 zranených

25.05.2018 20:57

Počas súčasnej vlny protestov v Gaze prišlo od konca marca o život už najmenej 121 Palestínčanov.

hermes

„Človek zhromaždil všetku múdrosť svojich predchodcov a pozrite sa, aký je hlúpy!“ Marcus Tullius Cicero

Štatistiky blogu

Počet článkov: 16
Celková čítanosť: 23211x
Priemerná čítanosť článkov: 1451x

Autor blogu

Kategórie