Založ si blog

Otvorený list môjmu prezidentovi

Vážený pán prezident,

už nemôžem ďalej mlčať a preto Vám píšem. Čítal som, že máte ďalší prúser. Generálny prokurátor zas nedá pokoj a rýpe sa v tej Vašej nešťastnej s.r.o. Nestačí mu, že ste raz už všetko účinne oľutovali. Vyťahuje na Vás roky 2013 a 2014.

Veď ako si to máte pamätať pri tých všetkých štátnických a ľudomilných povinnostiach. Stali ste sa terčom a všetci po Vás „idú“. Viem si predstaviť, ako sa pozeráte  smutnými očami do prázdna a spustnutými chodbami Primaciálneho paláca sa rozlieha Vaše hlasné stonanie. Toľká nespravodlivosť.

Začali pred voľbami a stále ich to neprestalo baviť.

Ako keď „vytiahli“ tých pár rozsudkov Najvyššieho súdu o úžere. Akej úžere preboha? Vy ste ľuďom pomáhali naozaj výhodnými úvermi a pôžičkami. Čo tam po vysokom úroku, keď ste pomohli vytvoriť Dobrého anjela. Že Vám občas prestitúti pripomenú Vaše slová o odškodnení tých, ktorí boli nespravodlivo exekuovaní? Na to už predsa každý zabudol.

Aj na toho Brossmana, ktorý sa Vám tak hnusne odvďačil, keď povedal, že ste klamár. Ako to vlastne povedal? Že Andrej už od začiatku vošiel do Dobrého anjela nie preto, aby pomáhal iným, ale preto, aby iní pomáhali jemu? Hnus. Ako ste s ním mohli založiť tú anjelskú nadáciu?!

A tí dvaja vrtáci, Fico a Kaliňák, akým právom na Vás útočili, keď ste chodili domov za manželkou a deťmi? Veď od začiatku je jasné, že ste len týždňovkár a rodina je u Vás na prvom mieste. Ako náš prezident  ste 24 hodín denne pripravený a v pohotovosti, ak by sa Slovensku niečo stalo. Vy vlastne ani nespíte, len bdiete. Vy to lietadlo potrebujete! Nevšímajte si prosím Vás tých závistlivcov.

A potom to s tou KTAG s.r.o. Koľkokrát ste už mimoriadne kvalifikovane všetkým vysvetlili, že za tie dane Vy nemôžete. Dokonca ste dali na výber niekoľko možností, ako k tomu malému pochybeniu mohlo dôjsť. Sprostý účtovník, nepochopenie sa s daniarmi, potom ešte raz to daniari nepochopili a nakoniec ste s nimi stratili trpezlivosť a účinne ste všetko oľutovali a doplatili. Vec bola týmto pre Vás vybavená.

V podstate aj pre mňa, ak by sa neobjavil nejaký zubár z Popradu a neobvinil Vás, že ste ho obrali o pozemok. Aká to drzosť. Samozrejme, že ho nepoznáte. To, že  Vaše mamy si tykali a on podniká vo Vašej budove a že ste vlastne susedia, to naozaj nič neznamená. Nepoznáte ho!

Ale to, že Vás niektorí, prepáčte za drsný výraz -„idioti“, spájajú s Bašternákom a Kočnerom, je fakt už vrchol. Asi len tú vratku DPH máte spoločnú, ale vy ste náš prezident a preto môžete účinne ľutovať viackrát, kým oni len raz.

Vážený pán prezident, videl som, ako ste sa stretli s našimi opatrovateľkami. Pozorne som sledoval slzy vo Vašich očiach a aj to, ako všetkých prevyšujete minimálne o dve hlavy. Len ma mrzí, že ste nezavolali pánovi prezidentovi Rakúska a nepovedali  mu tak, ako to len prezidenti vedia a môžu. Pozri Van Bellen, 25 000 našich žien a dievčat u Vás robí. Utierajú zadky  Vašim starcom a starenám a sťažujú sa mi tu, že ich rakúske agentúry okrádajú. Dokonca hazardujú s ich životmi. Prosím ťa kolega, urob s tým niečo.

Pán prezident, toto potrebujete. Ukázať národu, že ste náš Dobrý anjel.

No nič, musím už končiť.

 

Váš sympatizant.

 

 

Vlastenectvo a nacionalizmus

14.11.2017

V sobotu 7.10.2017 sa v Poľsku uskutočnila na európske multikultúrne pomery nezvyčajná akcia. Poľská kresťanská nadácia Solo Dios Basta zorganizovala hromadnú modlitbu, na ktorej vytvorila viac »

Ján Čarnogurský – kontroverzie života

12.11.2017

Máloktorý slovenský politik sa môže pochváliť tak bohatou politickou minulosťou, akú má Ján Čarnogurský. V r. 1970 – 1981 pracoval ako advokát v Bratislave a v tomto povolaní sa stal známym viac »

Harabin podal trestné oznámenie. Konečne niekto.

09.11.2017

Štefan Harabin podal na Generálnej prokuratúre dňa 8.11.2017 trestné oznámenie za pomoc na hromadnom vraždení civilistov – bombardovanie v Juhoslávii – povolenie preletov tzv. tankovacích viac »

Rumunsko, protesty,

Rumunský minister vyzval na odvolanie hlavnej protikorupčnej prokurátorky

22.02.2018 22:24

Rumunský minister spravodlivosti Tudorel Toader vyzval vo štvrtok na odvolanie hlavnej protikorupčnej prokurátorky Laury Codrutovej Kövesiovej z funkcie.

Trump

Trump podporil zvýšenie minimálneho veku pre ďalšie typy zbraní na 21 rokov

22.02.2018 22:20

Trump vo štvrtok skoro ráno na Twitteri napísal, že je tým najdôraznejším zástancom kontroly strelných zbraní.

Amerika, americká zástava, vlajka, USA

Auto naplnené kanistrami narazilo do nemocnice

22.02.2018 22:16

Zranenie utrpel len vodič.

politika vývoj nezamestnanosť TK Richter

Minister Richter ocenil 26 osobností z rezortu práce

22.02.2018 21:54

Minister práce, sociálnych vecí a rodiny Ján Richter (Smer) odovzdal vo štvrtok, počas slávnostného podujatia, rezortné ocenenia 26 osobnostiam z celého Slovenska.

hermes

„Človek zhromaždil všetku múdrosť svojich predchodcov a pozrite sa, aký je hlúpy!“ Marcus Tullius Cicero

Štatistiky blogu

Počet článkov: 15
Celková čítanosť: 19585x
Priemerná čítanosť článkov: 1306x

Autor blogu

Kategórie