Založ si blog

Otvorený list môjmu prezidentovi

Vážený pán prezident,

už nemôžem ďalej mlčať a preto Vám píšem. Čítal som, že máte ďalší prúser. Generálny prokurátor zas nedá pokoj a rýpe sa v tej Vašej nešťastnej s.r.o. Nestačí mu, že ste raz už všetko účinne oľutovali. Vyťahuje na Vás roky 2013 a 2014.

Veď ako si to máte pamätať pri tých všetkých štátnických a ľudomilných povinnostiach. Stali ste sa terčom a všetci po Vás „idú“. Viem si predstaviť, ako sa pozeráte  smutnými očami do prázdna a spustnutými chodbami Primaciálneho paláca sa rozlieha Vaše hlasné stonanie. Toľká nespravodlivosť.

Začali pred voľbami a stále ich to neprestalo baviť.

Ako keď „vytiahli“ tých pár rozsudkov Najvyššieho súdu o úžere. Akej úžere preboha? Vy ste ľuďom pomáhali naozaj výhodnými úvermi a pôžičkami. Čo tam po vysokom úroku, keď ste pomohli vytvoriť Dobrého anjela. Že Vám občas prestitúti pripomenú Vaše slová o odškodnení tých, ktorí boli nespravodlivo exekuovaní? Na to už predsa každý zabudol.

Aj na toho Brossmana, ktorý sa Vám tak hnusne odvďačil, keď povedal, že ste klamár. Ako to vlastne povedal? Že Andrej už od začiatku vošiel do Dobrého anjela nie preto, aby pomáhal iným, ale preto, aby iní pomáhali jemu? Hnus. Ako ste s ním mohli založiť tú anjelskú nadáciu?!

A tí dvaja vrtáci, Fico a Kaliňák, akým právom na Vás útočili, keď ste chodili domov za manželkou a deťmi? Veď od začiatku je jasné, že ste len týždňovkár a rodina je u Vás na prvom mieste. Ako náš prezident  ste 24 hodín denne pripravený a v pohotovosti, ak by sa Slovensku niečo stalo. Vy vlastne ani nespíte, len bdiete. Vy to lietadlo potrebujete! Nevšímajte si prosím Vás tých závistlivcov.

A potom to s tou KTAG s.r.o. Koľkokrát ste už mimoriadne kvalifikovane všetkým vysvetlili, že za tie dane Vy nemôžete. Dokonca ste dali na výber niekoľko možností, ako k tomu malému pochybeniu mohlo dôjsť. Sprostý účtovník, nepochopenie sa s daniarmi, potom ešte raz to daniari nepochopili a nakoniec ste s nimi stratili trpezlivosť a účinne ste všetko oľutovali a doplatili. Vec bola týmto pre Vás vybavená.

V podstate aj pre mňa, ak by sa neobjavil nejaký zubár z Popradu a neobvinil Vás, že ste ho obrali o pozemok. Aká to drzosť. Samozrejme, že ho nepoznáte. To, že  Vaše mamy si tykali a on podniká vo Vašej budove a že ste vlastne susedia, to naozaj nič neznamená. Nepoznáte ho!

Ale to, že Vás niektorí, prepáčte za drsný výraz -„idioti“, spájajú s Bašternákom a Kočnerom, je fakt už vrchol. Asi len tú vratku DPH máte spoločnú, ale vy ste náš prezident a preto môžete účinne ľutovať viackrát, kým oni len raz.

Vážený pán prezident, videl som, ako ste sa stretli s našimi opatrovateľkami. Pozorne som sledoval slzy vo Vašich očiach a aj to, ako všetkých prevyšujete minimálne o dve hlavy. Len ma mrzí, že ste nezavolali pánovi prezidentovi Rakúska a nepovedali  mu tak, ako to len prezidenti vedia a môžu. Pozri Van Bellen, 25 000 našich žien a dievčat u Vás robí. Utierajú zadky  Vašim starcom a starenám a sťažujú sa mi tu, že ich rakúske agentúry okrádajú. Dokonca hazardujú s ich životmi. Prosím ťa kolega, urob s tým niečo.

Pán prezident, toto potrebujete. Ukázať národu, že ste náš Dobrý anjel.

No nič, musím už končiť.

 

Váš sympatizant.

 

 

Slovensko výsledky referenda neuznáva. Zrušme inštitút referenda.

02.08.2018

Referendum je hlasovanie, ktorým voliči celého štátu alebo niektorej z jeho častí rozhodnú o prijatí alebo zamietnutí zákona, predpisu, návrhu alebo programu, ktoré boli predložené na posúdenie viac »

Kríza hodnôt a zlyhanie štátu

30.07.2018

Prešli pomaly štyri roky od pamätnej utečeneckej krízy. Skoro dva milióny migrantov prevažne moslimského vierovyznania sa z rôznych dôvodov rozhodli presídliť do Európy. So sebou si vzali viac »

Tak nalejme si čistého vína. Problém s islamom v krajinách V4.

17.07.2018

Majú krajiny V4 problém s islamom? Alebo inak. Predstavuje moslimská komunita žijúca v krajinách V4, tzn. v Maďarsku, v Poľsku, v Čechách a na Slovensku hrozbu a bezpečnostné riziko? V Maďarsku viac »

Tibor Gašpar

Gašpar: Nedostal som teplé miestečko

17.08.2018 18:42

Gašpar v apríli odstúpil z funkcie policajného prezidenta a koncom mája odišiel zo zboru do civilu. Od augusta je poradcom ministerky vnútra Denisy Sakovej.

Trump

Trump naznačil možnosť zbaviť Muellera bezpečnostnej previerky

17.08.2018 18:10

Prípad, kedy by prezident niekomu odobral bezpečnostnú previerku, americké dejiny podľa médií nepoznajú.

Euro, peniaze, bankovky

PAS: Negatívny pohľad na podnikateľské prostredie sa zmiernil

17.08.2018 17:37

Podnikatelia za najväčšiu bariéru v podnikaní za II. kvartál označili vymáhateľnosť práva, funkčnosť súdnictva a uplatňovanie princípu rovnosti pred zákonom.

Imran Chán Pakistan

Poslanci potvrdili Imrana Chána ako nového pakistanského premiéra

17.08.2018 17:11

Chán sa funkcie ujme v sobotu na najbližších päť rokov.

hermes

„Človek zhromaždil všetku múdrosť svojich predchodcov a pozrite sa, aký je hlúpy!“ Marcus Tullius Cicero

Štatistiky blogu

Počet článkov: 22
Celková čítanosť: 35313x
Priemerná čítanosť článkov: 1605x

Autor blogu

Kategórie