Založ si blog

Kto zastaví Matoviča?

1. 4. – Výnimočný stav, vypnúť Slovensko, všetci dodržiavať, vojenská disciplína, vojenské zásobovanie, aby nikto netrpel a každý mal dostatok stravy a základných životných potrieb. Potom by to vyzeralo tak, ako vyzeralo Slovensko predtým.

2. 4. – Novinári napísali, že som hovoril niekde o vojenskom zásobovaní, ale nič také som nehovoril. Iba som hovoril, že by to fungovalo opačne, že by ľudia nechodili do obchodu, ale potraviny by rozvážali k ľuďom.

1. 4. – Boli by to hermeticky uzavreté hranice s minimalizáciou rizika. Lietadlá lietať nebudú, kým krajina, odkiaľ to lietadlo bude vzlietať, nevyhrá boj s koronavírusom. To isté aj vlaky, autobusy.

2. 4. – Nikdy som nepovedal, že hermeticky uzavrieme hranice, cez ktoré nik neprejde.

2. 4. (18.30) – Oddnes nebudem používať slovíčko blackout, lebo niektorí, keď to je po anglicky, si to preložili ako vypnutie. Tak, že Slovensko nebude fungovať. Budem používať spomalenie.

2. 4. (21.40) – Opatrenia, ktoré sme spustili, nás posunuli na tretie miesto na svete v ochrane ľudí pred koronou! Preto ak nepoľavíme a pritvrdíme ešte viac v našom doterajšom blackoute, t. j. vypínaní/spomalení Slovenska…, hnusobu porazíme.

1. 4. – Všetko, čo by nebolo nevyhnutné, tak by sme museli vypnúť. Pár týždňov dopredu, povedzme, poďme sa v pokoji zásobiť – podľa abecedy.

2. 4. – Ľudí bez toho, aby poznali, o čom sa rozprávame, alebo to, čo navrhujem, tak začali zrazu strašiť tým, že to pomaly znamená, že vypneme žiarovku, vypneme prúd, teraz sa niekde zavreme v bytoch a domoch, nikto nebude nič robiť a skúsime prežiť tri týždne.

 

Takto sa vyjadruje človek, ktorý sa zrazu ocitol na čele štátu a v jeho rukách sa ocitli  životy Slovákov.

Človek, ktorý si zamieňa blackout s lockdownom. Človek, na ktorého zrejme sedí psychiatrická diagnóza – blackout, čiže zatmenie mysle.

Bohužiaľ, tohto človeka nie je jednoduché len tak vypnúť. On si je toho vedomý a to mu dodáva silu pokračovať v jeho šialených nápadoch. Ani to, že vyhral voľby, mu predsa nedáva právo povolať do ulíc armádu a zamknúť ľudí do svojich domov a bytov.

Nie je možné, aby sa premiér štátu zmenil na tragéda a neustále strašil ľudí smrťou a masovou nákazou.

Musíme pritvrdiť…… prepáčte. (ako sa naposledy vyjadril, keď už nechcel používať slovíčko blackout a nahradil ho slovným spojením – výrazné spomalenie).

Pán Matovič, my nie sme len stádo oviec, ktoré ste sa rozhodli z pozície premiéra preháňať z miesta na miesto v strachu pred zlým vlkom. Možno vy ste ten zlý vlk a preto možno:

musíme pritvrdiť ……. prepáčte pán premiér.

 

 

Čo ukončí našu korona súdržnosť?

26.03.2020

Krízová komunikácia súčasnej vlády v dohľadnej dobe spôsobí, že množstvo Slovákov si bude musieť položiť hamletovskú otázku:byť či nebyť?“ K tej nás dovedie tá najobyčajnejšia emócia – STRACH. Strach je emócia, ktorá sa v nás ozve vtedy, keď sa nachádzame v nebezpečenstve. A práve v takej situácii sa teraz nachádzame. Strach z nakazenia, choroby či [...]

Čo nám ešte môžete vziať?

25.03.2020

Jednoducho si treba priznať, že ťaháme za ten kratší koniec. Napriek tomu, že sme vo väčšine, úzka skupina ľudí má také postavenie a moc, že proti nej nemáme šancu . Rozdiely medzi totalitou a demokraciou sa neustále stierajú a my ako ovce v stáde len poslušne počúvame príkazy. 30 rokov určujú smerovanie štátu a teda aj nás – občanov – podvodníci. [...]

Naozaj Pellegrini zlyhal, alebo sa len Matovič aj slamky chytá? ?

23.03.2020

Naozaj Pellegrini zlyhal, alebo sa len Matovič aj slamky chytá? Vývoj Corona krízy v Rakúsku Prvá správa o Corone sa v Rakúsku objavila 24.1.2020 vďaka turistke z Nemecka, ktorá bola po návrate z dovolenky v lyžiarskom stredisku Kühtai v Tirolsku pozitívne testovaná. 25. februára 2020 boli prvýkrát hlásené dve pozitívne testované osoby v Innsbrucku. Boli to dvaja 24-roční [...]

vykolajenie nepouzivat!

V Česku sa vykoľajili vagóny a narazili do auta. Zničili aj železničnú budovu

14.08.2020 13:26

Vodič vozidla utrpel ľahké zranenie. České železnice sa počas leta stali dejiskom viacerých incidentov.

pellegrini

Pellegrini o Kyselicovi: OĽaNO sa rozvráti samo, netreba na to agenta

14.08.2020 13:14

Na rozvrátenie hnutia OĽaNO netreba agenta, tvrdí Pellegrini. Podľa neho si premiér Matovič "z fleku vymyslí teóriu" priamo počas tlačovky.

učiteľ, škola, trieda, žiak

NKÚ kritizuje štát, že do škôl dával učebnice, ktoré sa nepáčia učiteľom

14.08.2020 12:40

NKÚ považuje skutočnosť, že štát dlhé roky distribuoval negatívne hodnotené učebnice za závažné zistenie s celospoločenským dopadom.

Hlas pellegrini strana podpisy

Vyzbierali vyše 94-tisíc podpisov. Hlas požiada o registráciu strany

14.08.2020 12:17

Vznikajúca strana Hlas vyzbierala podľa jej zakladateľa Petra Pellegriniho pravdepodobne najväčší počet podpisov v histórii SR.

hermes

„Človek zhromaždil všetku múdrosť svojich predchodcov a pozrite sa, aký je hlúpy!“ Marcus Tullius Cicero

Štatistiky blogu

Počet článkov: 34
Celková čítanosť: 123106x
Priemerná čítanosť článkov: 3621x

Autor blogu

Kategórie